Cisco ACS-1941-RM-19= rack accessory
SKU
ACS-1941-RM-19=
Out of stock
19 inch rack mount kit for Cisco 1941 &1941W ISR
More Information
SKU ACS-1941-RM-19=
EAN 0882658279492
Manufacturer Cisco
Availability N
19" Rack Mount for Cisco Router 1941, 1941W Isr
Features
Size (imperial)48.3 cm (19")
Product colourStainless steel
CompatibilityCisco 1941, 1941W Isr
Harmonized System (HS) code85389099
Weight & dimensions
Size (imperial)48.3 cm (19")