27U411A-B
In stock
LG 27" (16:9) FHD IPS, HDMI, D-SUB, 100Hz, TILT, SLIM BEZEL, VESA, 3YR
  • Slim bezels and sleek stand keep your workspace clean and distraction-free
  • Fast 120Hz delivers sharp, fluid visuals for work and play
  • 1ms Motion Blur Reduction for sharper, cleaner fast-moving gameplay
  • HDR10 and up to 99% sRGB deliver rich, impeccible color across every task
  • Customize Your Screen View with the Switch App1
  • Adjust the tilt to match your space, your tasks, and your style
  • Dynamic Action Sync cuts input lag for faster, more responsive gameplay
  • Black Stabilizer brightens dark scenes for better visibility in games
More Information
SKU 27U411A-B
EAN 0195174125731
Manufacturer LG
Availability Y
PDF URLs View PDF
You may also be interested in
Compare Products
Product LG 27" (16:9) FHD IPS, HDMI, D-SUB, 100Hz, TILT, SLIM BEZEL, VESA, 3YR LG 27" (16:9) FHD IPS, HDMI, D-SU...
Philips Phillips 272S1AE 27" FHD W-LED,VGA,DVI-D,HDMI,DP,Spkrs,H/Adjst,Pvt,Tilt, Swvl Philips Phillips 272S1AE 27" FHD...
Lenovo ThinkVision T22i-30 LED display 54.6 cm (21.5") 1920 x 1080 pixels Full HD Black Lenovo ThinkVision T22i-30 LED display...