PowerShield PSVG1500 voltage regulator 3 AC outlet(s) 240 V Black
SKU
PSVG1500
In stock
1500 V, 750 W, 3 Outlets, 0.6 Power Factor, 180 x 95 x 115 mm, 1960 g