32C6KPDTF
In stock
CLARITY 32 UHD 6K MONITOR TOUCH SCREEN
More Information
SKU 32C6KPDTF
EAN 9350784105028
Manufacturer ALOGIC
Availability Y
Product Manuals (HTML) View Manual
ALOGIC Clarity 32" UHD 6k Monitor with 95W Power Delivery Touch Screen w/ Fold Stand
You may also be interested in
Compare Products
Product ALOGIC Clarity 32" UHD 6k Monitor with 95W Power Delivery Touch Screen w/ Fold Stand ALOGIC Clarity 32" UHD 6k Monitor...
DELL UltraSharp U5226KW computer monitor 132.1 cm (52") 6144 x 2560 pixels 6K Ultra HD LCD Silver DELL UltraSharp U5226KW computer monit...
DELL UltraSharp U3226Q computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD QD-OLED Black DELL UltraSharp U3226Q computer monito...
SKU
32C6KPDTF
U5226KW
U3226Q
Manufacturer
ALOGIC
DELL
DELL
Display diagonal
23" and more
23" and more
23" and more