ET4010A-0V101F0P-A6
In stock
ET401 8" WIFI6E VALUE NO SCAN 6GB/6
  • Qualcomm Dragonwing Q-6690
  • 8" WUXGA 1920 x 1200
  • 6GB LPDDR5-SDRAM & 64GB UFS
More Information
SKU ET4010A-0V101F0P-A6
Manufacturer ZEBRA
Availability Y
Product Manuals (HTML) View Manual
View Manual
View Manual
PDF URLs View PDF
ET401 8" WIFI6E Value No Scan 6GB/64GB ANDROID GMS ROW SKU
You may also be interested in
Compare Products
Product ZEBRA ET401 8" WIFI6E Value No Scan 6GB/64GB ANDROID GMS ROW SKU ZEBRA ET401 8" WIFI6E Value No Sc...
Zebra ET40 Qualcomm Snapdragon 64 GB 25.6 cm (10.1") 4 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Android 11 Black Zebra ET40 Qualcomm Snapdragon 64 GB 2...
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ Samsung Exynos 128 GB 33.3 cm (13.1") 8 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Grey Samsung Galaxy Tab S10 FE+ Samsung Exy...
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 5G Samsung Exynos LTE-TDD & LTE-FDD 128 GB 33.3 cm (13.1") 8 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Grey
Bestseller
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 5G Samsung...
Samsung Galaxy Tab S10 FE Samsung Exynos 256 GB 27.7 cm (10.9") 12 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Grey
Hot Product
Samsung Galaxy Tab S10 FE Samsung Exyn...
Samsung Galaxy Tab S10 FE 5G Samsung Exynos LTE-TDD & LTE-FDD 256 GB 27.7 cm (10.9") 12 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Grey Samsung Galaxy Tab S10 FE 5G Samsung E...